eşya ekspertizi

Nasıl Taşıncacağım

Exper Hizmetimiz Ücretsizdir !!

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla,e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla yada Müşteri temsilcimiz sizi aradıktan sonra Müşteri Temsilcimiz ;Müşteri bilgilerini Elektronik ortamda .Müşteri dosyasına kayıt eder.Müşteriden belirttiği tarihi alır ve müşterinin belirttigi adrese ekspertizi yönlendirir.

Sirketimiz ekspertizi tarafından eşya yoğunluğu kontrol edildikten sonra gerekli incelemeler yapılır. Burdaki öncelikli amaç eşya yogunluguna göre eşyanızın büyük araçla mı yada küçük bir araç ile taşınacağı ,eşyanın taşınmasında kaç kişilik ekiple çalışma yapılacağı,eşyanın araca yükleme mesafesinin olup olmadığı,eşyanın taşınması için merdiven boşluğunun yeterli olup olmadığı,ne kadar malzeme kulanılacağı gönderilen expertiz tarafından tespit edilir.

Expertiz hizmeti Kocaeli nakliyat firmasının sagladıgı ücretsiz bir hizmetdir.Anlaşma saglanması veya saglanmamsı durmunda sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Kocaeli Nakliyat ile Siz değerli Müşterimiz Evden Eve Taşımada Anlaştığı takdirde gerekli sözleşme yapılır.


paketleme kriterleri nedir?

Evden Eve Taşımayı Nasıl Yapıyoruz

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kriter tablosuna göre taşıma yapılır

Ev eşyalarını öncelikle tabak,bardak,giyisi,,kitap,kişisel eşyalarınız..... v.s karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine yada plastik dubalara yerleştirilir.(Giyisiler için Müşteri istegi doğrultusunda araç içinde dolap bulundurularak taşınır) Mobilya,Beyaz Eşya ...v.b demonte olabilecek eşyalarınız öncelikle demontajı ekibimizde bulunan marangazör elemanı tarafından demonte edilir.Demonte edilmiş her parça Pıtpıt (Balonlu Nylon)ile paketlernir. Koltuk tk,çekyat... vs ürünler tek kullanımlık strec ile sarıldıktan sonra balonlu nylon ile paketlenir Paketleme ve Kolileme işlemi bittikten sonra araç içinde sıkı istiflenmesi için karton,battaniye kullanılır. Eşyalarınızın yeni evinize teslimatında siz degerli müşterilerimizin belirledigi şekilde bizim tarafımızdan kolileriniz,kaba eşyanın yerleşimi yapılır.demontesi yapılmış ürünler monte edilerek teslim edilir.


taşınırken eşya nasıl istiflenir

Evden Eve Nakliyat Kriterlerini Nasıl belirleriz

müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda müşterimiz hangi kriteri kendine uygun görmesiyle belirlenir.

eşya durum bilgisi edinildikten sonra ,müşterimiz öncelikle Tek kendisine özel bir araçlamı taşınmak ister yoksa parsiyel(başka bir ev eşyasıyla) birlikte mi taşınmak ister .kriterini belirledikten sonra (A-Z Anahtar Teslim) ,İşçilikli, Boş araç kriterlerinden birini belirler. müşterinin belirlediği kriterler müşteri dosyasında kişiye özel olarak kayıt altında tutulur.taşıma bittikten sonra bile müşteri dosyası arşive kaldırılır.


Kendinize En Uygun Kriterin Seçimi

kriter tablosunda seçim yapan müşterinin kaydı müşteri dosysına istedigi kriterler kaydedilir.

A-Z'ye ANAHTAR TESSLİM:Ev eşyalarınızın Kocaeli Nakliyat Ekiplerince Müşteri eli değmeden taşınmasıdır.

İŞÇİLİKLİ TESSLİM :Kırılacak eşyalar,gisyisi,kişisel eşyalar kısacası koli içine konabilecek eşyaların müşteri tarafından kolilenmesi geri kalan kaba eşyanın streçlenip,balonlu nylonla sarılması,taşınması gideceği yerde kurulumları Kocaeli Nakliyat ekiplerince yapılmasıdır.

BOŞ ARAÇLA TESLİM:Müşteri isteği doğrultusunda eşyasının kendisi tarafından araca taşınması yerleştirilmesi sadece Kocaeli Nakliyatın Araç ve şöför hizmeti almasıdır.